دکتر بابک براتی

جراح پلاستیک

دکتر بابک براتی متولد سال ۱۳۵۱ در شهر تهران بوده و در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۷۵ فارغ التحصیل گردیده است . نامبرده پس از مدتی فعالیت های مدیریتی و اجرایی نظام سلامت در سال ۱۳۸۴ وارد رشته جراحی عمومی شده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران در این رشته فارغ التحصیل گردیده است . در ادامه در همین دانشگاه به مدت ۵ سال به عنوان عضو هیئت علمی مشغول بکار و چندین پایان نامه پزشکی را به عنوان استاد راهنما هدایت نموده است .
با علاقمندی به رشته جراحی پلاستیک و ترمیمی در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی تهران تحصیل نموده است .

ایشان با اتکا به جایگاه علمی و عملی خود تلاش می کند با انتخاب صحیح و اصولی و علمی نیازمندان واقعی خدمات جراحی پلاستیک با استفاده از روش های به روز دنیا و حداکثر امکانات موجود کشور در جراحی های پلاستیک سر و گردن از جمله رینوپلاستی ،بلفاروپلاستی جراحی های سینه ( پروتز و لیفت سینه) و جراحی های شکم ( انواع ساکشن ها ، ابدومینوپلاستی های مختلف ) و جراحی های اندام ( لیفت ران ، لیفت بازو و .. ) به ارائه خدمات بپردازد و با ارائه اطلاعات به روز سطح آگاهی افراد خواهان این خدمات را ارتقا دهد.