/ 5.

۵ دقیقه
تزریق بوتاکس پیشانی در تهران

صفر تا صد تزریق بوتاکس پیشانی

آنچه می خوانید...

تزریق بوتاکس که این روز ها به یکی از پرطرفدار ترین راه ها برای برطرف کردن چین و چروک و خطوط پوستی تبدیل شده است، انواع مختلفی دارد. پیش‌تر در مقاله تزریق بوتاکس از این متد زیبایی به طور کامل صحبت کرده ایم. در این مقاله داریم تا شما را با یکی از انواع پر کاربرد آن یعنی تزریق بوتاکس به پیشانی آشنا کنیم.

فواید بوتاکس پیشانی چیست؟ از کجا بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس پیشانی را پیدا کنیم؟ ماندگاری تزریق بوتاکس پیشانی چقدر است؟ بوتاکس پیشانی در چه محلی تزریق می شود؟ اگر که تا بحال برای برطرف کردن خطوط پیشانی خود به تزریق بوتاکس فکر کرده اید، این ها برخی از سوالاتی هستند که ممکن است برای شما پیش آمده باشند. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل به بررسی این متد بپردازیم. 

بوتاکس پیشانی به چه علت تزریق می شود؟


تزریق بوتاکس پیشانی زمانی انجام می شود که فرد قصد برطرف کردن خطوط عمیق روی پیشانی خود را داشته باشد. اما در ابتدا به این اشاره می کنیم که این خطوط به چه علت به وجود می آیند:

خطوط، چین و چروک های عمیقی که بر روی پیشانی قرار دارند، ممکن است که دلایلی نظیر اخم کردن زیاد، کهولت سن و آسیب های ناشی از آفتاب داشته داشته باشند. با کمک بوتاکس می توان اثر این خطوط عمیق را کمتر کرد.

فواید تزریق بوتاکس پیشانی

حتما بخوانید: از تزریق فیلر لب چه میدانید؟

فواید بوتاکس پیشانی


برخی از مهم ترین فواید و مزایای تزریق بوتاکس پیشانی که در اینجا از آن ها نام خواهیم برد؛ عبارتند از:

جوان تر شدن چهره

با برطرف شدن خطوطی که بر روی پیشانی شما قرار دارد، چهره شما جوان‌تر دیده خواهد شد و به نوعی پیری پوست شما برطرف می شود.

از بین بردن خطوط عمیق پیشانی

بوتاکس باعث می شود تا خطوطی که بر اثر گرفتگی عضله ها آفتاب در اثر گذر زمان به وجود آمده اند، بر طرف شوند.

افزایش اعتماد به نفس

ممکن است که چین و چروکی که در صورت شما به وجود آمده است، باعث کاهش اعتماد به نفس شما شود و شما را به شخصی ناراضی از چهره خود تبدیل کند. انجام بوتاکس باعث می شود تا شما حس بهتری نسبت به چهره خود داشته باشید و اعتماد به نفس شما بیشتر شود.

عکس تزریق بوتاکس پیشانی

کاندیدهای تزریق بوتاکس به پیشانی


اگر به زیبایی علاقه بسیاری دارید و می خواهید در جهت برطرف کردن خطوطی که باعث پیری چهره شما شده اند؛ اقدام کنید، هیچ مانعی برای شما وجود نخواهد داشت. صرفا با بودن در شرایط جسمانی سالمی، می‌توانید تزریق بوتاکس را انجام دهید.

اما در مواقعی، هر چقدر که تمایلی زیادی به تزریق بوتاکس داشته باشید؛ ممکن است که برای شما مناسب نباشد،باعث آسیب هایی برای سلامتی شما شود و خطرات جبران ناپذیری را به وجود آورد. ممنوعیت ها تزریق بوتاکس عبارتند از:

  • افرادی که هیچ مشکلی در صورت آن ها وجود ندارد و صرفا می خواهند مانند بقیه این تزریق را انجام دهند. از آنجای که بوتاکس نوعی سم است بهتر است تا زمانی که واقعا به آن احتیاج پیدا نکرده اید، آن را انجام ندهید.
  • افرادی که به بوتاکس حساسیت دارند و تزریق آن باعث می شود تا پوستشان به آن حساسیت زیادی نشان دهد.
  • افرادی که در دوره بارداری یا شیردهی خود به سر می برند، بهتر است تزریق بوتاکس را به زمان دیگری موکول کنند.
  • افرادی که به بیماری های خاصی مبتلا هستند و برای آن ها از داروهای مختلف استفاده می کنند، بهتر است که قبل از تزریق با پزشک خود صحبت کنند و او را در جریان شرایط خود قرار دهند.

محل تزریق بوتاکس پیشانی


تزریق بوتاکس پیشانی در چه محلی انجام می‌شود و چگونه صورت می گیرد؟ تزریق بوتاکس توسط پزشک بر روی نقاطی بر روی پیشانی که در جلسات مشاوره تعیین شده است و پزشک صلاح می داند، صورت می گیرد. پس از آن که صورت کاملا پاکسازی شد، با استفاده از سوزن های بسیار ریزی تزریق بوتاکس به زیر پوست انجام می شود. تزریق بوتاکس پیشانی از متدها زیبایی با تهاجم بسیار کم است و حتی در مواقعی بدون بی حسی انجام می شود و در مدت زمان بسیار کوتاهی به پایان می رسد.

عوارض بوتاکس پیشانی

عوارض بوتاکس پیشانی


معمولا عوارض تزریقات زیبایی، مانند تزریق بوتاکس پیشانی ارتباط بسیاری با این موضوع دارند که شما تزریقات زیبایی خود را کجا و نزد چه شخصی انجام می دهید. انتخاب مکانی معتبر برای تزریق بوتاکس پیشانی که فرآیند حساسی به حساب می‌آید، به شما کمک می کند تا با عوارض جبران ناپذر مواجه نشوید و از نتیجه تزریق خود راضی باشید.

بنابراین در انتخاب پزشک دقت بسیار بالایی به خرج دهید و به هیچ عنوان برای تزریق به آرایشگاه ها مراجعه نکنید.

ماندگاری بوتاکس پیشانی


عوامل مختلفی ماندگاری و دوام تزریق بوتاکس پیشانی دخیل هستند، میزان چین و چروک و عمق آن، موادی که استفاده شده است و … . به طور معمول ماندگاری بوتاکس پیشانی بین ۳ تا ۶ ماه است و پس از پایان ماندگاری به تمدید احتیاج پیدا خواهید کرد.

قیمت بوتاکس پیشانی

قسمت بوتاکس پیشانی در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ برای بوتاکس پیشانی در سال ۱۴۰۱چه قدر باد هزینه کنیم؟ مطمئنا یکی از مهم ترین موارد در تزریق بوتاکس و هر متد زیبایی دیگری هزینه آن است، برای اینکه از هزینه تزریق بوتاکس اطلاع داشته باشید، می توانید به بهترین جراح پلاستیک مراجعه کرده و با بررسی شرایط خود توسط او از هزینه اطلاع پیدا کنید.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس پیشانی


برای اینکه هر چه سریع تر به نتیجه مطلوب خود برسد، احتیاج به رعایت کردن نکاتی دارید که توسط پزشک به شما گفته خواهد شد و ما در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • تا مدتی در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • قبل از خروج از خانه از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.
  • پس از تزریق به پیشانی خود دست نزنید.
  • در روز تزریق فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین را انجام ندهید.
  • برای جلوگیری از بروز هر گونه عفونت از مراجعه به استخر، سونا و جکوزی تا ۴۸ ساعت پس از تزریق خودداری کنید.

دکتر بابک براتی

دکتر بابک براتی متولد سال 1351 در شهر تهران بوده و در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1375 فارغ التحصیل گردیده است . نامبرده پس از مدتی فعالیت های مدیریتی و اجرایی نظام سلامت در سال 1384 وارد رشته جراحی عمومی شده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران در این رشته فارغ التحصیل گردیده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.